Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Call Center: +48 22 465 09 99 lub +48 801 880 100
Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

O nas

Doświadczony zespół inżynierów
Dysponujemy licznym zespołem inżynierów z wykształceniem i doświadczeniem adekwatnym do obsługi sprzętu klasy enterprise. Zespoły serwisowe są zlokalizowane na terenie 3 krajów (Polski, Czech i Słowacji).

Lokalne magazyny komponentów IT
Budujemy, utrzymujemy i obsługujemy dedykowane lokalne magazyny komponentów zamiennych, co jest krytyczne dla wsparcia urządzeń w krótkich czasach SLA oraz sprzętu, dla którego dostępność części zamiennych jest ograniczona.

Najkrótsze czasy SLA
Dzięki własnym zasobom technicznym, dedykowanym magazynom części zamiennych oraz sieci logistycznej oferujemy najkrótsze czasy SLA, których wykonanie operacyjne jest bliskie 100%.

Jesteśmy dokładnie tam, gdzie potrzebuje nas biznes naszych klientów
Wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia centrum koordynacyjne, jest gwarancją sprawnej organizacji wsparcia serwisowego o każdej porze i w każdym miejscu na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Ciągły rozwój kompetencji naszego zespołu i rosnąca liczba autoryzacji serwisowych wiodących producentów urządzeń IT pozwalają na budowanie kompleksowej oferty.

Jej największym atutem jest unikatowy potencjał wynikający z synergii wszystkich oferowanych usług. Aktywnie rozwijamy naszą działalność od bez mała 30 lat, inwestując w rozwój zespołu i w sposób ciągły podnosząc jakość naszych usług.

Infrastruktura IT to krytyczny zasób dla niemal wszystkich operacji biznesowych. Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie jej niczym niezakłóconej dostępności, a do tego niezbędna jest sprawna, proaktywna i szybka obsługa serwisowa.

Zapewniamy ją, wciąż rozwijając nasz potencjał operacyjny, oparty przede wszystkim na doświadczonym i kompetentnym zespole. Oferujemy naszym Klientom najwyższy poziom usług typu break and fix, IMACD+ oraz kompleksowe rozwiązania łączące wszystkie aspekty opieki nad aktywami IT. Jesteśmy dumni, że wielu z naszych klientów systematycznie rozszerza współpracę z nami nieprzerwanie od ponad 20 lat.

 

Karol Rudka,
Dyrektor CSS Centrum Usług IT

CSS Centrum Usług IT jest marką należącą do Comp S.A., spółki stojącej na czele Grupy Kapitałowej Comp.